Mail Adresimiz info@ozelmedisantepoliklinik.com
 Çalışma Saatlerimiz Hafta İçi : 09:00 - 19:00
 Adresimiz Çankaya / Ankara

Hakkımızda

Özel Medisante Polikliniği,  Ankara’nın en gözde yeri olan Mustafa Kemal Mahallesi’nde uzman doktorlarımız, modern tıbbi cihazlarımız, güler yüzlü personelimiz sağlık hizmetlerinin kaliteli ve güvenilir biçimde sunulmasını sağlamayı hedeflemiş, Ankara’nın saygın sağlık kurumları arasında yer almaktadır.
 
Özel Medisante Polikliniği, 2012 yılında faaliyete başlamıştır. Merkezimiz uygun bina yapısına ve hızlı hizmet sunabilecek iç mimari tasarımına sahiptir. Polikliniğimiz toplumun her kesiminden hastaya yüksek kalitede sağlık hizmeti sunmayı kendisine misyon edinmiştir. Açıldığı günden itibaren uzman kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip etmiş ve modern sağlık kurumları arasında yer almaktadır. Polikliniğimizde her biri kendi dallarında uzman hekimlerimizin yanı sıra bünyesinde yer alan saç ekim merkezi danışmanları, dermatolog doktorlar, medikal estetik uzmanları, diyetisyenler, estetisyenler ile çalışmakta olup estetik ve güzellik konularında sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlamış bulunuyoruz. Estetik ve güzellikle ilgili tüm dallarda hizmet veren polikliniğimizde, hem içinizdeki güzelliği ortaya çıkarmanıza yarayacak etkili çözümler, hem de işlem sonrası günlük yaşantınıza hemen dönebileceğiniz uygulamalar gerçekleştirilmektedir. Son teknoloji cihazlarımızla, sağlık ve güzellik alanındaki en son trendleri takip edip size en uygun çözümlerle gelmeyi birincil hedefimiz haline getirmiş bulunmaktayız.
 
Hastalarımıza ve danışanlarımıza daha iyi ve kaliteli bir hizmet sunabilmek için Mustafa Kemal Mah. 2143. Sokak 6/A Çankaya/ANKARA adresinde 24 saat hizmet veren, son sistem tıbbi cihazlar ile donatılmış ekipmanlarla siz değerli hastalarımızın hizmetindeyiz.
 
Kişileri sağlıklarına kavuşturmak ya da sağlıklı kalmalarını sağlamak için tüm hizmetlerimizi, insana değer veren sıcak bir ortamda sunuyoruz. Bunu yaparken, hastalarımızın ihtiyaçlarına karşı saygılı, beklentilerini karşılamak için çalışan ekip anlayışı ile hizmet veriyoruz.
 
Misyon
 
İnsan merkezli yaklaşımla güzellik ve sağlık hizmeti ulaşımını kolaylaştırmak
 
Vizyon
 
Ankara’nın en kaliteli sağlık hizmeti veren tıp merkezi olmak
 
 
Temel İlke ve Değerlerimiz
 
Bilimsellik
Adalet
Şeffaflık
Hasta Mahremiyeti Odaklı
Etik Değerlerin Korunması
Profesyonellik
Çevre Dostu (Çevre Hassasiyeti)
Yasalara Uygunluk
Sürekli Eğitim ve İyileştirme
Toplum Odaklı
Dürüstlük
Hasta ve çalışan memnuniyeti
Mükemmellik
Kalite